5 priežastys, kodėl marihuana nelegali

indoor-marijuana-grow5. Tai atrodo nepopuliaru ir nemadinga

Visuomenėje yra susiformavusi nuomonė, kad marihuaną rūko tik hipiai ir “lūzeriai”, o žmonės tokie būti nenori ir lieka prie nuomonės, kad marihuana negali būti legali.
4. Nuo senovės tai yra susiję su narkotikais, tokiais kaip heroinas

Dauguma mano, kad marihuana yra panašus narkotikas kaip heroinas, morfinas ar kokainas, bet taip nėra, nes iš tikrųjų marihuana yra natūralus augalas. Yra dviejų rūšių narkotikai: “normalių” reakcijų (tai kofeinas, nikotinas bei alkoholis) ir “nenormalių” reakcijų (heroinas, kokainas ar metamfetaminas). Iš tikrųjų marihuana turėtų priklausyt pirmajai grupei, bet ją priskiria prie antrosios, nes vyrauja populiari teorija, kad marihuana veda prie stipresnių narkotikų.
3. PINIGAI

Yra žmonių, kurie uždirba iš teismų, diskusijų ir kitų ginčų apie marihuaną. Galų gale, jeigu ji taptų legali, valstybė turėtų pradėti mokėti privačioms įmonėms ir kompanijoms, kurios platintų marihuaną ir jos “įrangą”.
2. Jos negalima vartoti kaip vaisto

Amerikoje dauguma žmonių žino, kad marihuana yra pripažinta kaip medicininė priemonė, vaistas nuo vėžio, glaukomos, AIDS bei kitų ligų, bet daug kas galvoja, kad tai tik pasiteisinimas siekiant ją legalizuoti.
1. Ji laikoma narkotiku, kuris sukelia priklausomybę

Pagal 1970 metų kontrolinių narkotikų aktą marihuana priklauso pirmosios grupės narkotikams, kurie “turi potencialą, kad jais piktnaudžiautume”. Ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad žmonės pradėję rūkyti marihuaną, gali tapti pastovūs jos rūkoriai ir ji gali pradėt valdyti jų gyvenimus. Tai kartais gali nutikti. Bet ar to pačio nebūna su alkoholiu? O jis gi visiškai legalus.

Comments

comments